Laupäev, 21 Aprill 2018

Day Spa etikett

Oleme loonud päevaspaa keskuse, kus pakume Sulle täielikku rahu ja luksuslikku puhkust.
Päevaspaa puhkus, ehk DaySpa on mõeldud selleks, et võiksid end kasvõi lühikeseks ajaks elutempost, probleemidest ja muredest välja lülitada ning nautida oma ala spetsialistide kõrgekvaliteedilist tööd.
 
Et Sinu meeldejääv puhketund või päev meie juures kulgeks igati suurepäraselt, oleme koostanud väikese meelespea:
 
- Ootame Sind oma salongis 10-15 min. enne broneeritud hooldust, et jõuaksid lõõgastavaks ajaks mugavalt valmistuda.
 
- Spaasse saabudes võtab Sind vastu spaa perenaine või töötaja, kes juhatab Sind ooteruumi, pakub teed, kohvi, soovikorral vett.
 
- Palume mobiiltelefon spaas viibimise ajaks kas väljalülitada või panna hääletule reziimile sest helin võib häirida nii Sinu kui ka teiste külastajate rahu.
 
- Vaheta jalanõud, et saaksid veeta meie juures aega maksimaalselt lõõgastudes. Meil on keha ja vaimu tasakaalustav miljöö, küünlavalgus, meeldiv muusika ja hurmav aroom. Kõikide näo ja kehahoolduste juurde anname Sulle ühekordselt kasutatavad sarongid, sussid ja kui vaja aluspüksid, et võiksid end mugavalt tunda ning mitte oma isiklikku pesu ära määrida.
 
- Päevaspaa salongis ringi liikudes on Sulle abiks spaa perenaine ja töötaja, kes hoolitseb selle eest, et kõik Sinu soovid ja mured leiaksid parima lahenduse. Samuti peab ta arvestust Sinu ajakava kohta ning juhendab Sind õigel ajal õigesse ruumi.
 
- Hoolduse vahepeal on Sul võimalus mugavalt aega veeta puhkeruumis, kus saad end kostitada suupistete ning jookidega. Soovikorral võid spaa perenaiselt tellida erinevaid tasulisi jooke ning kerget einet. 
 
- Kui Sa ei jõua broneeritud ajaks hooldusesse voi soovid teha muudatusi, siis palun informeerida sellest päevaspaa töötajat võimalikult varakult.