Laupäev, 21 Aprill 2018

Kobido massaaž

Kiireim meetod koos Jaapani näomassaažiga
 
Jaapani näomassaaži populaarsus maailmas on tõusuteel. Nüüdsest on massaažitehnika jõudnud ka Euroopasse, kus edumeelne professionaalse kosmeetika tootja Germaine de Capuccini on saanud inspiratsiooni Kobidost vananemisvastaste näohoolduste puhul, luues Kirei meetodi (ilu Jaapanipäraselt), mida läbivad Jaapani kuningliku näomassaaži võtted.
 
Vananemisvastased näohooldused koos Kobidost inspireeritud massaažiga on tõeliselt noorendava toimega, toetades energia voolu näol ning toimides akupunktuur-liftinguna. Hooldus tasatab naha sära, normaliseerib naha niiskustaset ja vähendab mentaalset ja psühholoogilist stressi keha ja vaimu lõdvestumise eesmärgil. Seega stimuleerib Kobido närvisüsteemi, vere-ja lümfiringet, tugevdab lihaseid, vabastab energia näol, kaelal ja pealael idamaise tehnikaga.
 
Jaapani puudutus on enam kui lihtsalt näohooldus, kuna toob ajaloolise tähenduse ilukabinetti. Iluspetsialistid, kes kobido kunsti valdavad on tõdenud, et tulemused klientide nahal koos kosmeetikatoodetega on märkimisväärsed, mis annab kinnitust nende püüdlustele oma klientide rahulolu tagamisel läbi iidse teeraja tõusva päikese maalt.