Laupäev, 21 Aprill 2018

Ultrahelilifting

 

Teenust osutab Blanka

Ultrahelilifting on parim ja kiireim nahataastamise meetod.

Ultrahelilifting on näokontuuride ja kaela korrigeerimise, rasvaladestuste vähendamise ja naha pingutamise aparaadimeetod. See aparaadiprotseduur on  kõige efektiivsem võrreldes teiste klassikaliste liftingutega.

Ultraheli avaldab positiivset mõju igale organismi rakule: kiirendab biokeemilisi protsesse, parandab vereringet, kõrvaldab valusündroomi ja põletikulisi protsesse, normaliseerib arteriaalset vererõhku ja laiendab veresooni.

Soovitame kasutada ultrahelikorrigeerimise teenust kõigil, kes soovivad saada täiuslikke näovorme ja noorendada nahka lühikese ajaga.
Sobib ka käe- ning jalalabadele.

Tänase päeva seisuga on ultraheliliftingu meetod kõige ohutumaks ja efektiivsemaks alternatiiviks kirurgilisele sekkumisele. Tänu ultrahelilainete toimele võib kõigest mõne seansiga vähendada oluliselt näoovaali suurust, muuta näokontuurid täpsemateks ja pringimateks. Nahk muutub elastseks, suureneb näo- ja kaelalihaste toonus.

Protseduuri olemus:

Protseduuri alguses toimub näonaha, kaela ja lõua hoolikas puhastamine. Pärast meigi eemaldamist kannab kosmetoloog probleemsetele tsoonidele spetsiaalset geeli ja teeb algust vahetu ultrahelimassaaži protseduuriga. Kosmetoloog masseerib ettevaatlikult spetsiaalsete otsikute abil iga naharakku – protseduur on meeldiv, on tunnetatav õrn puudutus ja lõdvestav massaaž.
Pärast 30-minutilist aparaadihooldust toimub 20-minutuline manuaalne lümfimassaaž, mis aitab organismil kehast väljutada jääkained.
Ultraheliliftingu protseduur sobib parimal moel kokku noorendavate, niisutavate ja taastavate maskidega, mida soovitatakse kasutada kas enne või pärast protseduuri. Efekt on märgatav juba pärast esimest seanssi, kuid ideaalse tulemuse saavutamiseks ja selle kinnistamiseks tuleb teha läbi 6-10 protseduurist koosnev täielik ravikuur.

Protseduuride kuur stimuleerib naha regenereerimise protsesse, suureneb kollageenkiudude arv. Selle tulemusena, kõigest 7-10 päeva pärast, näete te peeglist oma noorenenud ja värskenenud peegeldust.

Ultraheliliftingu eelised:

  • Täiesti valutu, invasioonivaba näovormide ja naha korrigeerimise meetod
  • Protseduurijärgsete kõrvalmõjude ja tüsistuste puudumine
  • Liftingujärgsete verejooksude ja hematoomide puudumine
  • Armide ja muude nahakahjustuste puudumine
  • Sobib kõikidele vanustele
  • Kasutatakse näoovaali, kaela ja lõua (loti) korrigeerimiseks
  • Tulemus on märgatav juba nädal aega pärast protseduuri tegemist