Laupäev, 21 Aprill 2018

C-vitamiini kehahooldus

VANANEMISVASTANE, ELUJÕUD JA VITAALSUS

 

HOOLDUSE EESMÄRK: nahka elustav, pinguldav, vananemisvastane, stressis, kuiv, elutu nahk.

Soovituslik: igal aastajal. Nii naistele kui meestele.

TOIME JA TULEMUSED:

Anti-oksüdatiivne

Nahka regenereeriv

Annab sära, niisutab ja pinguldab

Kogu keha kooritakse masseerivate liigutustega ning seejärel kantakse peale mask, mis pärast mõjumist masseeritakse kehasse sisse. Tunne on taevalik.

 

AKTIIVAINED:

Vitamin C (VC-IP) derivaat: biotehnoloogiline aine, mis parandab klassikalise C-vitamiini toimet. Ta on stabiilsem kuumusele ja oksüdatsioonile, parem imendumine läbi nahakihtide. Nahka imendunud, muutub ta ehtsaks C-vitamiiniks kõigi oma vananemisvastaste omadustega: toetab kollageeni sünteesi, kaitseb raku DNA-d, reguleerib melanogeneesi.

Ascorbyl PM: väga stabiilne ja efektiivne C-vitamiini vorm, tõkestab melaniini formatsiooni ja muudab värvilise melaniini värvituks. Kaitseb vabade radikaalide eest.

Apelsini vaha: C-vitamiini derivaat, mis on ekstrahheeritud magusa apelsini seemnetest, annab koostisele suurepärase siidise tekstuuri.

Acerola kirsi kontsentraat: väga rikas C-vitamiinist ja õunhappest, mis annab sileduse ja niisutuse, samas on nahka tugevdava ja pinguldava toimega.

Sidruni kontsentraat: sisaldab tsitrushapet, mis annab nahale sära ja kõrge kontsentratsioon tsitroflavonoide parandab vere mikrotsirkulatsiooni.

Apelsini kontsentraat: kombinatsioon C-vitamiinist koos teiste B-grupi vitamiinidega ja apelsinikoorest saadud essentsõli omab naturaalset kaitset ning muudab võimalikuks säilitada vitamiinide jõudu “loodust imiteeriva” mehhanismiga.

Papaia kontsentraat: rikas stabiliseeritud papaiinist, mis eemaldab surnud naharakud stratum corneumilt ja ilma terveid rakke traumeerimata.

Ubalehe ekstrakt: võimsate antioksüdatiivsete omadustega, toimib kui rakuline kilp, neutraliseerides vabad radikaalid ja isoleerib ning kaitseb C-vitamiini oksüdatsiooni eest. Seega on C-vitamiin täielikult olemas ja osaleb kollageeni sünteesis.