Laupäev, 21 Aprill 2018

Delikatess

SPA MARINE DELIKATESS HOOLITSUSED
 
Deluxe Shokolaaditeraapia
Ütle ometi hüvasti stressile ja  tervita harmooniat šokolaadist!
Kakaoubadest  saadud šokolaadil on oluline toime naha ilule. Igihaljas troopiline kakaopuu kasvab Amazonase ja Orinoko jõgede ülemjooksul  ning  tema ladinakeelne nimetus Theobroma tähendab  “jumalate vilju”. Kakaopuu ubadest saadud kakaopuudri mähis aitab parandada kehasiluetti ja vähendada “aplesinikoore” naha ilmingut. Teaduslikud uuringud tõestavad kakao stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele, luues kõrgendatud meeleolu ja samas toimides efektiivselt rasvapõletusprotsessile. Šokolaadimähis sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli,  mis parandab kehakuju, toidab, niisutab ja toniseerib  nahka ning mis oluline - aitab vabaneda tselluliidist.
Deluxe Šokolaadi protseduur kingib organismile kõik šokolaadi füsioloogilised ja emotsionaalsed raviomadused ilma ühegi liigse kalorita!
Shokolaaditeraapia parandab keha siluetti, vähendab “apelsinikoore “ naha ilminguid, stimuleerib  endorfiinide tootmist,  luues kõrgendatud meeleolu ja toimides efektiivselt rasvapõletusprotsessile. Kolmekordne nahka  niisutav toime.
 
Deluxe Punase veini Teraapia
Igavene noorus …. Jumalate saavutamatu saladus…. Priviligeeritud ja ainulaadne vorm võitluses stressiga. Viimane sõna kosmeetilistes protseduurides. 
Vein + ilu = veiniteraapia. Punased viinamarjad omavad võimsat vabade radikaalide vastast toimet tänu nende seemnetes ja viljalihas sisalduvale polüfenoolile, mis kosmeetilistes toodetes kehamähiste kujul muutuvad tõeliseks ravimiks vananemise vastu. Mikroniseeritud puuder punaste viinamarjade tõmmisest, veinist ja õlidest kombinatsioonis veega moodustab meeldivalt atraktiivse roosakalt kreemja mähise, mis õrnalt hellitab teie keha. Veiniteraapia aitab säilitada naha nooruslikkuse ja elastsuse, lisades sära, tugevust ja toonust ning pidurdades enneaegseid vananemisprotsesse ja aitab vabastada stressist. Eesmärgiks säilitada naha nooruslikkus, elastsus ning toime vabade radikaalide vastu. Pinguldab ja modelleerib keha, pidurdabnaha enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist. Sobib pärast kaalukaotust või sünnitust keha trimmimiseks.
 
Deluxe Kohviteraapia
Erakordne kogemus kohvi heaolust. Milliseid tundeid tekitab meis kohv? Vajadus selle järele on igaühel erinev. Kuid 
kehahooldus meelierutavast kohvist pakub midagi erinevat tavapärasest kohvinaudingust. Delikaatsed tekstuurid ja intensiivne kohviaroom äratavad meeli, ümbritsedes meie keha, samas kui võimsad aktiivained sulavad nahasse. Kohvihellitus – see on heoalu meeltele ja kasulikkus kehale. Spa Deluxe Coffee kehahooldus on vedelikke väljutava toimega, salendav, modelleeriv ja trimmiv, naha vananemist ennetav. Tänu kofeiini rasvapõletavale toimele sobib kohvihooldus salendava ja trimmiva kehahoolitsusena. Ideaalne pärast liposuktsiooni, pärast sünnitust või salendavat dieeti. Soovitame naistele, kes soovib ennetada mööduva aja ilminguid oma kehal või modelleerida probleemseid piirkondi. Modelleerib, trimmib keha, väljutab liigsed vedelikud probleemsetest piirkonadadest, nagu kõht, reied ja tuharad. Soodustab lipolüüsi. Vähendab“apelsinikoore” naha ilmnguid.