Laupäev, 21 Aprill 2018

Hüdroteraapia

SPA MARINE HÜDROTERAAPIA
 
Cleopatra piimavann
Tõeline piim siidja vahu kujul  kannab teid tunnetuse maailma, hellitades teie  nahka  enneolematult õrnalt.  Vann muutub  lumivalgeks  järveks, täites  teie meeled vaikuse ja rahuloluga. Teie ilu ümbritseb  meeldivalt peen kaneeliaroom.
Piimaproteiinide ja merelise kollageeni paitus täidab naha niiskuse ja toitainetega. Tõelises piimavahus  keha, vaimu ja hinge harmoonia annab seletuse  ka Cleopatra ilu saladusele.
Maandab stressi, annab nahale lisatoitaineid  ja niisutab.
 
Equilibrium aromaatne, lõdvestav vann
Täielik elujõud ja absoluutne lõdvestumine. Täielik heaolu saladus peitub tasakaalus. Aromaatsed essentsõlid ja eksootiliste taimede ekstraktid. Veetleva liini EQUILIBRIUM kombinatsioonid aitavad sul stabiliseerida keha loomuliku tasakaalu, vaimu ja tuju, mis on tervise, ilu ja heaolu läte. Essentsõlid annavad intensiivse heaolutunde kogu päevaks, niisutades, pehmendades ja silendades nahka.
 
Mereline kristallivann
Hoolduses kasutatakse mineraalidega rikastatud looduslikke meresooli selleks, et ergutada ja kaasa aidata jääkainete väljutamisel. Survega veejoad kosutavad keha. Merevee sarnane vannielamus.
Ehtne fitness ravi kehale!
 
Punase veini vann
Punase veini vann sisaldab erinevate punaste viinamarjade ekstrakte ja viinamarja seemne õlis sisalduvaid polüfenoole. Hooldus niisutab ja pinguldab nahka, on vananemis- ja vabade radikaalide vastase toimega, lõdvestab, leevendab stressi ning taastab naha pehmuse, sära ja luminoossuse.