Laupäev, 21 Aprill 2018

Idamaised hoolitsused

 
 
SPA MARINE SPICE IDAMAISED HOOLITSUSED
 
 
Maagilise heoalu maailm on inspireeritud ajaloost tuntud  Siidi Teekonnast, mis ühendas Kaug-Ida Euroopaga ning kus ringlesid hinnalised vürtsid, vääriskivid, merevaik, metall, kangad, portselan...
 
Õigem oleks seda teekonda nimetada Vürtsi Teekonnaks, kuna Lääne tsivilisatsioon hindas kirglikult just seda osa idakaubandusest. WakanSpa  idees on kandev roll sellistel vürtsidel, nagu kardemon, kaneel, ingver, nelk, muskaatpähkel, vanilje, safran, koriander, tähistades uut, olulist elementi tänapäeva Spas.
 
 
 
HOOLITSUSED:
 
“Exotic Orient” Eksootiline idamaa
Eksootiline idamaade koorimine on originaalne viis eksperimenteerida maagilist ja müstilist  Siidi Teekonda. Uskumatu segu parimatest ja kõige kallimatest vürtsidest- kaneelist, vaniljest, ingevrist, kardemonist koos riisi ja seesamiõliga  tagavad rikkaliku ja niisutava koorimise. Hinga sügavalt sisse ja lase end reaalsusest eemale kanda tänu eksootilisele koriandri aroomile, kardeminile, kaneelile, nelgile ja  ylang-ylangile.
 
“Placid Silk Wrap”  Tüüne siidimähis
Hooldus pakub müstilist “Siidimähise”- Siidteekonna nimitoodet, mis ümbritseb keha  momentaalselt uskumatu ilu ja siidja puudutusega. Nahk taastab oma elastuse, tugevuse  ja on sügavalt niisutatud.  Idamaine rituaal vabastab emotsioonid  ning  kingib uudse  Spa kogemuse.
 
“Mysterious Turkey” Salapärane Türgi
Hõrgutav nauding  Safranist koos eksootlise aroomiga kulmineerib siidilina-massaazhiga, kinkides  tõelise orientaalse massaazhielamuse. Idamaine lõõgastus Siidi Teekonnal.
 
“Exotic Ceylon” Eksootiline Tseilon
Nauding kaneelist kingib nahale uue elujõu ja energia ning ergutab meeli. Tseiloni massaazh teokarpidega kannab  sind ookeaniavarustele lainetekohinasse ja võrgutab diskreetsuse puudutusega.
Keha kuuletub meelte harmoonias, kinkides rahulolu ja tasakaalu.
 
“Placid Paradise” Rahulik paradiis
Eksootilise Idamaise aroomiga rikastatud  õliga massaazh ühes  aromaatsete soojendatud pindastega kutsub sind  nautima kütkestavat “Siidi Teekonda”. Luksuslik aroom ja aromaatsed pindased pakuvad suurimat lõõgastust  nii kehale kui vaimule. Unusta argipäev ja lase end kanda idamaade hõrgutistel.
 
“Oriental Escape” Orientaalne põgenemine
Vaniljevann oma kollaka värvuse ja rikkaliku aroomi ning õrna vahuga  kingib sulle  lõdvestuse sügavaima naudingu ja heaolutundega. Tõeline  idamaine delikatess  hellitab sinu keha  hinnalise vaniljearoomiga veel terve päeva.
 
“The Magic of the Silk Route” Maagiline Siidi Teekond
Kujutlus karavanidest rändamas läbi Kaug-Ida läände, luksus, mis peitus nendes karavanides vürtside, siidi, vääriskivide näol, viib meid Idamaiste rituaalide, aroomide ja tekstuuride maailma, hellitades keha ja meeli  kõige aupaklikumal  moel.
Vürtsikas kehakoorimine, millele järgneb sinu valikul kas saffrani või kaneeli massaazh erinevate aksessuaaridega. See ei ole veel kõik. Teekonna lõpus katab  sinu keha  hellitav  luksuslik siid, mis jääb sinu nahka kaunistama  niisutava, toitva ja trimmiva toimega.  Lase end kanda tõelisesse luksusesse...
 
“Multi-sensorial Odyssey”  Multi-sensoriaalne Odüsseia
Erinevaid Spa elamusi pakkuv eksootiline kehakoorimine erinevate vürtside seguga ergutab meeli, kinkides  tõelise lõhnaelamuse  ning kaunilt sileda naha.
Hoolduse krooniks saab  ehtsast siidist kehamähis, mis äratab sinu naha uuele ilule ühes niisutuse ja elastsuse taastamisega. Nauding, mis kingib heaolu ja lõõgastust nii kehale kui meeltele.