Laupäev, 21 Aprill 2018

Talasso

SPA MARINE TALASSO HOOLITSUSED:
 
Modelleeriv, tselluliidivastane vetikamähis
Sa ei ole rahul oma kehakujuga või muretsed tselluliidiprobleemi pärast...
SPA modelleeriv kehahoolitsus pakub lahendust sinu probleemidele, olles efektiivne ja ohutu.
Hooldus algab merelise kehakoorimisega ning merevetika kehamähisega koos rasva põletavate seerumitega ning lõpeb tõelise tselluliidivastase massaazhiga.
Lisaks leevendab stressiga seotud probleeme ja väljutab organismist toksiinid.
Vetikahooldus ellimineerib ebaesteetilised tselluliidikogumid,  vähendab järk-järgult rasvkudesid, trimmib ja modelleerib  keha, parandab tsirkulatsiooni, väljutab organismist toksiinid.
Tule ja konsulteeri oma SPA terapeudiga, kes on pädev sinu programmi koostmisel.

Väsinud jalgade hoolitsus
Hoolitsus raskustundega jalgadele – väsinud, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele turses jalgadele.
Hoolitsus parandab vereringet jalgades, vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse, annab jalgadele imeliselt kerge tunde.
Väsinud jalgade hoolitsus on tõhus ning samas nauditavalt lõõgastav, sisaldades jalgade mähkimist aktiivainetega ja hellitavat massaaži.
Leevendab väsinud, tursunud jalgade ebameeldivustunde,  väljutab jääkained ja parandab vere mikrotsirkulatsiooni. Tagab  kohese ja pikaajalise efekti.
Hoolitsus tehakse kogu jala pikkusele.
 
Keha niisutav hoolitsus merelise koorimisega
Suurepärane hoolitsus Sinu nahale!      
Hoolitsuses kasutatakse erilist õlil põhinevat merelist koorijat, mille mikrograanulid võimaldavad saavutada soovitud tasemega naha koorimise.
Nahk muutub pehmeks, pringiks, naha värv ühtlustub.
Ideaalne hoolitsus kuivale nahale – taastab ja tasakaalustab naha niiskusesisalduse.
Pakub lahendust  ülikuiva naha probleemidele, valmistab naha ette päikese käes eksponeerimiseks.
 
Aromaatne stressivastane detoksineeriv hoolitsus
Aroomimassaaž on tõeline keha hellitaja.
Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad pinges lihaseid, tselluliiti, stressi, unehäireid, vererõhu kõikumisi, üleminekueavaevusi või lihtsalt halba tuju. Immuunsüsteemi tugevdavad eeterlikud õlid püsivad inimorganismis kuni 72 tundi, noorendavad kudesid ja parandavad naha elastsust. Hooldus stimuleerib toksiinide ja liigse vedeliku väljutamist organismist. Maksimaalne heaolutunne  ja lõdvestumine. Vabastab närvilisusest ja stressist.
 
Aromaatne FITNESS mudateraapia
Meremudas peitub tervis ja heaolutunne. Hoolduses on looduslik meremuda ühendatud meresoolade ja eriliste eeterlike õlidega. Hooldus omab ergutavat ja kosutavat mõju, muutes ihu pehmeks ning pingetest vabanenuks. Ideaalselt sobib enne salendavaid hooldusi või isepäevituja kasutamist. Kehahooldus algab keha koorimisega, mis pehmendab naha ebatasasusi ja varustab kogu keha mineraalidega. Seejärel kantakse peale meremuda, kaetakse keha termotekiga ja lastakse mudal mõjuda. Järgneb kerge massaaž, kus kasutatakse aromaatseid eeterlikke õlisid. Kehast liigset vedelikku ja jääkainete eritumist soodustav, ainevahetust elavdav, kergelt salendav, lihaspingeid maandav ja kroonilisi põletikke raviv kehahoolitsus, milles on ühendatud aroomimuda ja massaaž. Tagab  naha elutegevuseks vajalikud põhilised elemendid (oligoelemendid, mineraalid, vitamiinid), detoksineerib, rahustab, kuid taastab energia. Taastab lihaste normaalse seisundi  pärast treeningut, kiirendab organismi taastumisprotsessi.
 
Termilise, isesoojeneva muda hoolitsus jalgadele ja seljale
Mere soojus kihisevates mullikestes…..  Mere muda, mis on kasutusel eksklusiivse metoodikaga tagab suurepärase keha lõdvestuse ja  hingelise rahulolu tänu eralduvale soojusele ja meeldivalt kihisevale tekstuurile. Meremuda, savi, pruunvetika ja spirulina ühendus meresooladest ning oligoelementidest meeldivalt kihisevas tekstuuris. Termilise  efektiga muda on tugevalt detoksineeriv ning stimuleerib ioonide vahetust. Leevendab valusid, lihaspingeid ja maandab stressi ning ärgitab meeli. Meremuda jõus peitub füüsiline tervis ja heaolutunne. Lõdvestava ja detoksineeriva toimega kombinatsioon meremudast, savist, pruunist vetikast ja spirulina vetikast. Hooldus tagab suurepärase lõdvestuse ja hingelise rahulolu tänu eralduvale soojusele ja meeldivalt kihisevale tekstuurile. Termilise efektiga muda on tugevalt detoksineeriv ning stimuleerib ioonide vahetust, leevendab valusid ja lihaspingeid, maandab stressi ning ärgitab meeli.