Laupäev, 21 Aprill 2018

Meder meetod

PROFESSIONAALSED NAHAHOOLDUSPROGRAMMID

Meder Beauty Science’i mitteinvasiivsed hooldus- ja korrigeerimisprogrammid on kaasaegse professionaalse kosmetoloogia kuldstandard.

Põhjalikult kavandatud kosmeetikauuringud tagavad aktiivsete koostisainete sügavama imendumise ja protseduuride kiirema efekti.

Kõik tooted on pakendatud hügieenilistesse üksikpakenditesse. Iga protseduuri igas etapis on tagatud ohutus ja laitmatu kvaliteet.

Aktiivsete koostisainete kõrgeim kontsentratsioon, looduslike ja biotehnoloogiliste koostisainete kombineeritud kasutamine.

Iga protseduur on spetsiaalselt loodud teatud kindlale nahaprobleemile. Seetõttu on hooldusel pikaajaline kestev mõju 4-st kuni 12 kuuni.

 

MYO-FIX

MITTEINVASIIVNE MIIMIKAKORTSUDE KORRIGEERIMINE, KORTSUDE LÕÕGASTAMINE

Proovige Myo-Fix’i, kui…

  • Teil on miimikakortse otsmikul, kulmude juures ja silmaümbruspiirkonnas.

  • Te sooviksite nendest kortsudest vabaneda ja anda näole lõõgastunud ilme, samas säilitades loomulikud individuaalsed näoilmed.

  • Te sooviksite oma nahka ka pinguldada ja noorendada, vähendada selle tundlikkust ja ühtlustada nahatooni.

Soovituslik hooldus - 5 protseduuri 5- kuni 7-päevaste vahedega. Püsiv efekt 6 kuni 12 kuud.
Hoolduse kirjeldus: http://www.mederbeauty.com/products/myo-fix/

LIPO OVAL

MITTEINVASIIVNE NÄOKONTUURE VOOLIV JA TOPELTLÕUGA KORRIGEERIV HOOLDUS

Proovige Lipo-Oval’it, kui…

  • Te soovite saledamat näokuju.

  • Teie näol ilmnevad märgid ülekaalust ja gravitatsiooniga kaasnevad muudatused.

  • Teil on kavas mõned kilod kaalust alla võtta ja olete mures näonaha pinguloleku pärast.

  • Te soovite vähendada topeltlõuga, turseid ja kotte silmade ümber.

Soovituslik hooldus – 5 kuni 15 protseduuri üks või kaks korda nädalas. Püsiva efekti tagab stabiilne kehakaal.
Hoolduse kirjeldushttp://www.mederbeauty.com/products/lipo-oval/

ARMA-LIFT

MITTEINVASIIVNE NÄONAHA PINGULDAMINE, NOORENDAMINE JA GRAVITATSIOONIMÕJU KORRIGEERIMINE

Proovige Arma-Lifti, kui…

  • Teie nahk hakkab kaotama pingulolekut ja toonust ning tekivad esimesed vananemisilmingud.

  • Teie näol ilmnevad gravitatsiooniga seotud muudatused, mis ei ole põhjustatud liigsest kehakaalust.

  • Te soovite siluda ja pinguldada nahka nina ja suu ümber, tõsta veidi üles poole nahka silmade ja suu ümber ning nahka noorendada.

Soovituslik hooldus – 5 kuni 15 protseduuri üks või kaks korda nädalas.

Püsiv efekt 6 kuni 8 kuud.
Hoolduse kirjeldus: http://www.mederbeauty.com/products/arma-lift/

HYDRA-FILL 

SÜGAV NIISUTAMINE JA MITTEINVASIIVNE TÄITMINE

Proovige Hydra-Filli, kui…

Teie nahk on kuiv, niiskusvaene ja kahjustunud traumaatilise kogemuse või liigse päikese käes viibimise tõttu.

Te soovite täita peeneid kortse, siluda nahka ja parandada elastsust.

Teil on tarvis vähendada naha tundlikkust ja ühtlustada nahatooni.

Soovituslik hooldus – 5 kuni 20 protseduuri üks või kaks korda nädalas.

Püsiv efekt 6 kuni 8 kuud.
Hoolduse kirjeldus:  http://www.mederbeauty.com/products/hydra-fill/

EU-SEB

MITTEINVASIIVNE TUNDLIKU NAHA TERAAPIA JA RASUERITUSE REGULEERIMINE

Proovige Eu-Sebi, kui…

Te soovite vähendada poore ja vabaneda naha läikimisest.

Teil on regulaarsed nahapõletikud ja –lööbed.

Teil on kombineeritud nahk, mõnes piirkonnas kuiv, teises rasune ja põletikuline.

Soovituslik hooldus – 5 kuni 15 protseduuri üks või kaks korda nädalas.

Püsiv efekt 6 kuni 8 kuud.
Hoolduse kirjeldus: http://www.mederbeauty.com/products/eu-seb/

Kõigi Meder Beauty Science toodete peal kasutatakse kaitsvat kleebist, mille juures on kasutatud ainulaadset patenteeritud autentsuse kontrollimise süsteemi Bubble SealTM. Me garanteerime kaitse toote soovimatu avamise eest – kleebist on võimatu eemaldada ilma seda kahjustamata. Kui te avate oma toote esmakordselt, siis rebitakse kleebis lihtsalt mööda perforeeritud joont pooleks.

Igal kleebisel on ainulaadne BUBBLE SEALTM, mis tagab toote autentsuse ja ainulaadsuse. Seda ei saa kopeerida ega järele teha, ei ole kahte ühesugust kleebist! Kui soovite, on see justkui sõrmejälg.

Aga mis edasi?

Te võite kohe avada oma tootelehe kasutades mis tahes nutitelefoni – skaneerige lihtsalt QR kood, kasutades tasuta rakendust i-Proof või mis tahes muud QR koodi skaneerijat.

Igal kleebisel on ka oma ainulaadne seerianumber. Külastage meie kodulehte www.mederbeauty.com ja klikkige Kontrolli oma toodet, kui teil on kahtlusi selle autentsuses. Sisestage veebilehele seerianumber ja te näete tootelehte kirjelduse ja aegumistähtajaga ning Bubble Seal fotot. Vaadake, kas mulli muster veebilehel ja teie toote kleebisel on samad. See näitab, kas olete ostnud autentse toote.

Registreerige oma tootenumber aadressil www.mederbeauty.com, et saada Mederi punkte ja eripakkumisi ning osaleda meie loosimistel.

Vaata hoolduse videot siit:  http://www.youtube.com/watch?v=ZMHZd3QndxQ&authuser=0

 

Meder Beauty Science’i kodutoodete infoleht

 

MEDER BEAUTY SCIENCE on revolutsiooniline nahahooldussari, mis on loodud Tiina Orasmae-Mederi, MD, väljapaistva kosmeetik-dermatoloogi poolt koostöös juhtiva Šveitsi laboratooriumiga..

Valides MEDER BEAUTY SCIENCE’i, saate kõrgeima kvaliteedi ja tõestatud efektiivsusega tooted.

Meie toodete arendamisel on kasutatud biotehnoloogilisi ja looduslikke koostisaineid. Eelkõige on tegemist profikasutuseks mõeldud kosmeetikatoodetega.

Sarnast lähenemist on kasutatud ka meie kodutoodete puhul. Täiuslikud koostised, hästi väljatöötatud nahahooldusrutiinid, kiired ja nähtavad tulemused ning aktiivsete koostisainete kõrge kontsentratsioon annavad meie toodetele ületamatult kõrge kvaliteedi.

Me julgeme väita, et tänasel päeval on võimatu luua ohutuid kosmeetikatooteid, mis oleksid tõhusamad kui Meder Beauty Science.

 

Nrj-Net kreem (En 1)

Puhastusemulsioon küpsele ja atoonilisele või rasusele nahale.

Kasutusnäidustused: küps, atooniline, kahjustunud, rasune või põletikuline nahk.

Eelised: puhas, elustatud ja sile nahk. Parandab naha tooni, aitab aeglustada vananemisprotsessi, võimaldab aktiivsete koostisainete paremat imendumist.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus emulsiooni näole, kaelale ja dekolteele. Kandke emulsioon sooja vette kastetud sõrmeotstega ühtlaselt laiali ja masseerige naha sisse 1 kuni 1,5 minuti jooksul. Loputage põhjalikult sooja veega. Vajadusel korrake (näiteks väga rasuse naha või rohke jumestuse puhul).


 

PUHASTAMINE JA ETTEVALMISTAMINE

Net-Apax geel (Ax 1)

Värskendav puhastusemulsioon-geel õhukesele, kahjustunud, ärritunud ja tundlikule nahale.

Kasutusnäidustused: õhuke, tundlik nahk, millel esineb põletikulisust ja aknet. Järelhooldus keemilise koorimise, laserravi või mehhaanilise naha abrasiooni puhul.

Eelised: vähem tundlik ja sile nahk näol, kaelal ja dekolteel. Puhastab õrnalt, rahustab ja niisutab nahka.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus emulsioon-geeli näole, kaelale ja dekolteele. Kandke emulsioon sooja vette kastetud sõrmeotstega ühtlaselt laiali ja masseerige naha sisse 1 kuni 1,5 minuti jooksul. Loputage põhjalikult sooja veega. Vajadusel korrake (näiteks väga rasuse naha või rohke jumestuse puhul).

 

Enzy-Peel mask (Ez 2)

Ensüümidega kooriv mask.

Kasutusnäidustused: kõikidele nahatüüpidele. Igapäevane näo-, kaela- ja dekolteehooldus. Vähendab naha kahjustusi, mida põhjustavad aktiivne ja passiivne suitsetamine.

Eelised: särav ja ühtlane nahatoon. Koorib, eemaldab keratiniseerunud rakud, vähendab poore, tugevdab veresooni, korrigeerib soovimatut pigmentatsiooni, niisutab ja toidab nahka. Parandab mikroringlust ja kudede hapnikuga varustamist.

Kasutusjuhised: kandke õhuke kiht toodet puhtale, niiskele nahale. Tundliku naha puhul laske mõjuda 5 minutit ja paksema naha puhul kuni 10 minutit. Hõõruge õrnalt mööda näo masseerimisjooni 3 kuni 5 minutit. Loputage põhjalikult jaheda veega.

 

Nrj-Soin seerum (Sn 3)

Antioksüdantidega seerum.

Kasutusnäidustused: kõigile nahatüüpidele, välja arvatud kahjustunud ja tundlik nahk. Parandab mikroringlust ja valmistab naha ette aktiivseks või igapäevaseks hoolduseks.

Eelised: särav ja ühtlane nahatoon. Turgutab väsinud, atoonilist ja küpset nahka, vähendab turset ja kiirendab regeneratiivset protsessi. Aitab aktiivsetel koostisainetel paremini imenduda. Aitab aeglustada vananemisprotsessi ja neutraliseerib vabad radikaalid. Vähendab suitsetamisest tulenevaid nahakahjustusi.

Kasutusjuhised: peske nägu ja kandke väike kogus seerumit näole, kaelale ja dekolteele. Masseerige seni, kuni seerum on täielikult imendunud. Peale seda kandke nahale silmaümbruskreem või näokreem. Kasutage kaks korda päevas. Seerumi pealekandmise ajal võite tunda kihelust.

Soin-Apax seerum (Sa 3)

Õrn antioksüdantidega seerum.

Kasutusnäidustused: õhuke, tundlik, kahjustunud nahk. Järelhooldus keemilise koorimise, laserravi või mehaanilise sekkumise puhul. Kerge ja keskmise aknekontroll ravi ajal. Valmistab naha ette aktiivseks või igapäevaseks hoolduseks.

Eelised: rahustunud ja ühtlane nahk. Rõhutatult põletikuvastase efektiga. Võimaldab aktiivsetel koostisainetel paremini imenduda. Aitab aeglustada vananemisprotsessi ja neutraliseerib vabad radikaalid.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus puhastatud nahale. Masseerige seni, kuni seerum on täielikult imendunud. Peale seda kandke nahale silmaümbruskreem või näokreem. Kasutage kaks korda päevas.

 

AKTIIVNE HOOLDUS

MIIMIKAKORTSUDE KORRIGEERIMINE

Myo-Fix mask (Mf 4)

Miimikakortsude korrigeerimiskontsentraat

Kasutusnäidustused: miimikakortsude korrigeerimiseks otsmikul, laugudel, silma- ja suuümbruses.

Eelised: sile kortsudeta nahk. Vähendab näolihaste liikuvust, silub miimikakortse. Nägu näib rahulik ja lõõgastunud.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus kontsentraati puhastatud nahale otsmikul, nina, suu ja silmade ümber. Kandke ühtlaselt laiali. Silitage õrnalt, kuni täieliku imendumiseni. Kontsentraati võib nahale kanda kaks korda päevas (hommikul ja õhtul). Kuid kui hooldatud nahapiirkondades tekib tugev tuimestatuse tunne, siis kasutage harvem.

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks kasutada kaks korda päevas, hommikul ja õhtul.


Myo-Fix mask (Mf 5)

Miimikakortsude korrigeerimismask.

Kasutusnäidustused: miimikakortsude korrigeerimiseks otsmikul, laugudel, silma-, nina- ja suuümbruses.

Eelised: sile kortsudeta nahk. Vähendab näolihaste liikuvust, silub miimikakortse. Nägu näib rahulik ja lõõgastunud.

Kasutusjuhised: võtke mask pakendist välja ja voltige hoolikalt lahti. Kinnitage maski külgedel olevad aasad kõrvade ümber, et tagada maski paigalpüsimine. Tõmmake mask alla ja katke sellega lõug. Asetage teine paar kõrva-aasasid samuti kõrvade ümber. Jätke mask nahale 20 minutiks. Peale maski eemaldamist masseerige nägu kergelt seni, kuni ülejäänud geel on täielikult imendunud. Asetage mask näole üks kuni kaks korda nädalas.

Maski võib kasutada aktiivse hoolduse käigus protseduuride vahepeal, et selle mõju veelgi suurendada. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage peale Myo-Fix kontsentraadi pealekandmist.

 

AKTIIVNE HOOLDUS

NÄO LIPOSUKTSIOON

Lipo-Oval kontsentraat (Lo 4)

Nägu salendav kontsentraat.

Kasutusnäidustused: liigse rasva töötlemine näopiirkonnas, pidev näo turse, topeltlõug, silmaalused kotid.

Eelised: paremini voolitud näojooned. Kiiresti eemaldatud liigsed rasvavarud näol ja kaelal, mida põhjustab ülekaal, taastab näo piirjooned ja vähendab topeltlõuga ja turseid, sealhulgas silmaalused kotid.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus kontsentraati näo keskmisele ja alaosale, lõuale ning kaelale. Kandke ühtlaselt laiali. Siluge õrnalt, kuni kontsentraat on täielikult imendunud. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul.


Lipo-Oval mask (Lo 5)

Nägu salendav mask.

Kasutusnäidustused: liigse rasva töötlemine näopiirkonnas, pidev näo turse, topeltlõug, silmaalused kotid.

Eelised: eemaldab näopiirkonnast kiiresti liigse rasva, topeltlõua ja tursed.

Kasutusjuhised: võtke mask pakendist ja voltige hoolikalt lahti. Kinnitage maski külgedel olevad aasad kõrvade ümber, et tagada maski paigalpüsimine. Tõmmake mask alla ja katke sellega lõug. Asetage teine paar kõrva-aasasid samuti kõrvade ümber. Jätke mask nahale 20 minutiks. Peale maski eemaldamist masseerige nägu kergelt seni, kuni ülejäänud geel on täielikult imendunud. Asetage mask näole üks kuni kaks korda nädalas.

Maski võib kasutada aktiivse hoolduse käigus protseduuride vahepeal, et selle mõju veelgi suurendada. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage peale Lipo-Oval kontsentraadi pealekandmist.


 

PINGULDAMINE JA NOORENDAMINE

Arma-Lift kontsentraat (Al 4)

Vananemisvastane pinguldav kontsentraat.

Kasutusnäidustused: vananemisilmingutega küps nahk koos elastsuse vähenemisega näol, kaelal ja dekolteepiirkonnas. Aitab aeglustada vananemisprotsessi ja korrigeerida näo piirjooni, vähendab gravitatsiooni mõju nahal.

Eelised: paranenud naha elastsus ja pingulolek. Parandab näo piirjooni, pinguldab nahka silmade ümber, silub kortse.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus kontsentraati näo keskmisele ja alaosale, lõuale ning kaelale. Kandke ühtlaselt laiali. Siluge õrnalt, kuni kontsentraat on täielikult imendunud. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul.

Arma-Lift mask(Al 5)

Noorendav ja pinguldav gravitatsioonivastane mask

Kasutusnäidustused: vananemisilmingutega küps nahk koos elastsuse vähenemisega näol, kaelal ja dekolteepiirkonnas.

Eelised: paranenud naha elastsus ja pingulolek. Parandab näo piirjooni, pinguldab nahka silmade ümber, silub kortse.

Kasutusjuhised: võtke mask pakendist ja voltige hoolikalt lahti. Kinnitage maski külgedel olevad aasad kõrvade ümber, et tagada maski paigalpüsimine. Tõmmake mask alla ja katke sellega lõug. Asetage teine paar kõrva-aasasid samuti kõrvade ümber. Jätke mask nahale 20 minutiks. Peale maski eemaldamist masseerige nägu kergelt seni, kuni ülejäänud geel on täielikult imendunud. Asetage mask näole üks kuni kaks korda nädalas.

Maski võib kasutada aktiivse hoolduse käigus protseduuride vahepeal, et selle mõju veelgi suurendada. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage peale Arma-Lift kontsentraadi pealekandmist.

 

NAHA ELUSTAMINE SÜGAVUTI

Hydra-Fill kontsentraat (Hf 4)

Niisutav kontsentraat kuivale, niiskusvaesele ja kahjustunud nahale.

Kasutusnäidustused: õhuke, kuiv, tundlik ja ärritunud niiskusvaene nahk. Peenete joonte korrigeerimine. Hoiab ära niiskuse kadumise, mida põhjustavad lennureisid, kliimamuutused ja stress.

Tulemused: särav ja ühtlaselt niisutatud nahk. Täidab peened kortsud, taastab naha niiskustaseme.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus kontsentraati näo keskmisele ja alaosale, lõuale ning kaelale. Kandke ühtlaselt laiali. Siluge õrnalt, kuni kontsentraat on täielikult imendunud. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul.

Hydra-Fill mask(Hf 5)

Niisutav mask.

Kasutusnäidustused: õhuke, kuiv, tundlik ja ärritunud niiskusvaene nahk. Hoiab ära niiskuse kadumise, mida põhjustavad lennureisid, kliimamuutused ja stress.

Tulemused: särav ja ühtlaselt niisutatud nahk.

Kasutusjuhised: võtke mask pakendist ja voltige hoolikalt lahti. Kinnitage maski külgedel olevad aasad kõrvade ümber, et tagada maski paigalpüsimine. Tõmmake mask alla ja katke sellega lõug. Asetage teine paar kõrva-aasasid samuti kõrvade ümber. Jätke mask nahale 20 minutiks. Peale maski eemaldamist masseerige nägu kergelt seni, kuni ülejäänud geel on täielikult imendunud. Asetage mask näole üks kuni kaks korda nädalas.

Maski võib kasutada aktiivse hoolduse käigus protseduuride vahepeal, et selle mõju veelgi suurendada. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage peale Myo-Fix kontsentraadi pealekandmist.

 

RASUSE JA TUNDLIKU NAHA HOOLDUS

Eu-Seb kontsentraat (Es 4)

Rasuse ja tundliku naha korrigeerimiskontsentraat.

Kasutusnäidustused: rasune ja tundlik nahk, kalduvus põletike, akne ja komedoonide tekkele.

Tulemused: ühtlasem nahatoon. Vähendab põletikku, reguleerib rasueritust ja vähendab poore.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus kontsentraati näo keskmisele ja alaosale, lõuale ning kaelale. Kandke ühtlaselt laiali. Siluge õrnalt, kuni kontsentraat on täielikult imendunud. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul.

Eu-Seb mask(Es 5)

Rasuse ja tundliku naha korrigeerimiskontsentraat

Kasutusnäidustused: rasune ja tundlik nahk, kalduvus põletike, akne ja komedoonide tekkele.

Tulemused: ühtlasem nahatoon. Vähendab põletikku, reguleerib rasueritust ja vähendab poore.

Kasutusjuhised: võtke mask pakendist ja voltige hoolikalt lahti. Kinnitage maski külgedel olevad aasad kõrvade ümber, et tagada selle paigalpüsimine. Tõmmake mask alla ja katke sellega lõug. Asetage teine paar kõrva-aasasid samuti kõrvade ümber. Jätke mask nahale 20 minutiks. Peale maski eemaldamist masseerige nägu kergelt seni, kuni ülejäänud geel on täielikult imendunud. Asetage mask näole üks kuni kaks korda nädalas.

Maski võib kasutada aktiivse hoolduse käigus protseduuride vahepeal, et selle mõju veelgi suurendada. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage peale Myo-Fix kontsentraadi pealekandmist.


 

IGAPÄEVANE HOOLDUS

Derma-Fill päevakreem (Df 6)

Niisutav geel-emulsioon.

Kasutusnäidustused: kuiv, küps nahk. Järelhooldus keemilise koorimise, laserravi või mehaanilise sekkumise puhul.*.

Tulemused: niisutatud, nähtavalt ühtlane ja sile nahk. Vähendab poore, rahustava toimega.

Kasutusjuhised: puhastage nägu ja vajaduse korral kandke kõigepealt nahale NRJ või Apax seerumit või kontsentraati. Seejärel kandke väike kogus Derma-Fill päevakreemi näole, kaelale ja dekolteele. Kandke ühtlaselt laiali, masseerige kergelt, kuni kreemi on täielikult imendunud. Kasutage kreemi vastavalt nahatüübile.

* Kasutage päevakreemi sel ajal, kui päike on kõige intensiivsem, peale päevitamist, lennureisidel või muul ajal, et leevendada stressi või mis tahes nahakahjustusi. See kreem on soovitatav ka juhul, kui peate veetma suure osa ajast õhukonditsioneeriga ruumis.

Arma-Derm kreem (Ad 7)

Kreem kuivale ja vananevale nahale.

Kasutusnäidustused: küps, õhuke ja kuiv atooniline nahk.

Tulemused: pehme ja toidetud nahk. Pinguldab nahka nähtavalt, silub peened kortsud. Regulaarsel kasutamisel ühtlustab nahka, taastab mugavustunde, täidab ja silub kortse.

Kasutusjuhised: pärast seerumi pealekandmist võtke väike kogus kreemi ja kandke see õrnade liigutustega mööda peamisi masserimisjooni ühtlaselt nahale. Kasutage iga päev, hommikul ja õhtul. **

** Vanusegrupile 40-45 on soovitatav kombineeritud kasutamine koos Derma-Fill päevakreemiga. See aitab küpsel nahal hoida piisavat niiskussisaldust.

 

Equa-Derm kreem (Ed 7)

Kreem rasusele nahale.

Kasutusnäidustused: rasune nahk koos laienenud pooridega, kalduvus kergele kuni mõõdukale aknele, perioodilised põletikud.

Tulemused: ühtlasem ja matim nahatoon. Vähendab tõhusalt põletikku, reguleerib rasueritust ja vähendab poore.

Kasutusjuhised: peale seerumi nahale kandmist võtke väike kogus kreemi ja kandke see kergete liigutustega mööda peamisi masseerimisjooni ühtlaselt nahale. Kasutage iga päev, hommikul ja õhtul. **

** Vanusegrupile 40-45 on soovitatav kombineeritud kasutamine koos Derma-Fill päevakreemiga. See aitab küpsel nahal hoida piisavat niiskussisaldust.

Salva-Derm kreem (Sd 7)

Kreem normaalsele ja tundlikule nahale.

Kasutusnäidustused: õhuke, kahjustunud, ärritunud ja tundlik nahk. Igapäevaseks kasutamiseks normaalsele nahale.

Tulemused: niisutatud ja vähem tundlik nahk. Taastab loomuliku kaitsebarjääri, vähendab naha ja kapillaaride tundlikkust ja vähendab temperatuuritundlikkust. Niisutab ja kaitseb nahka kogu päeva vältel.

Kasutusjuhised: peale seerumi nahale kandmist võtke väike kogus kreemi ja kandke see kergete liigutustega mööda peamisi masseerimisjooni ühtlaselt nahale. Kasutage iga päev, hommikul ja õhtul. **

** Vanusegrupile 40-45 on soovitatav kombineeritud kasutamine koos Derma-Fill päevakreemiga. See aitab küpsel nahal hoida piisavat niiskussisaldust.

 

SILMAÜMBRUSPIIRKOND

Creme Blepharo-Day (Bd 7.1)

Päevakreem silmaümbruspiirkonnale.

Kasutusnäidustused: õhuke, küps nahk, tumedad ringid ja peened jooned silmaümbruspiirkonnas.

Tulemused: sile, pingul, ühtlane ja nähtavalt säravam nahk. Regulaarsel kasutamisel vähendab tumedaid ringe silmade ümber ja silub kortse. Peitva efektiga, ühtlustab nahatooni.

Kasutusjuhised: kandke väike kogus puhtale silmaümbruspiirkonnale, kandke ühtlaselt silmade ümber laiali. Kasutage igal hommikul.

Creme Blepharo-Night (Bn 7.1)

Öökreem silmaümbruspiirkonnale.

Kasutusnäidustused: turses silmad, mille ümber mustad ringid, esimesed vananemisilmingud silmaümbruspiirkonnas.

Tulemused: pingul ja särav nahk. Vähendab kiiresti turseid ja musti ringe, taastab mikroringluse ja ühtlustab kortse

Kasutusjuhised: kandke väike kogus puhtale silmaümbruspiirkonnale, kandke ühtlaselt silmade ümber laiali. Kasutage igal õhtul.