Laupäev, 21 Aprill 2018

Meder Beauty Science

MEDER sari professionaalseks nahahooluseks.

Meder Beauty Science
 
Professionaalide unistuste tipp.
 
Esimene professionaalne esteetiliste probleemide korrigeerimise programm maalimas. Kosmeetikavahendite uus põlvkond. Biotehnoloogilistel meetoditel toodetud aktiivsete koostisosade kasutamine kosmeetikas.
 
Arst-kosmetoloog Tiina Orasmäe-Meder lõi koos Šveitsi biokeemikutega Cosmotec laboratooriumis 5 aasta töö tulemusena uue sarja Meder Beauty Science.
 
Koostisosade väljatöötamisel ja preparaatide loomisel kasutati uuemaid biotehnoloogilisi metoodeid.
 
 
MEETODIST
 
Aktiivsete koostisainete maksimaalse kontsentratsiooni säilitamiseks ja muude konservantide ja koostisainete hulga vähendamiseks on uuringute läbiviijad-arendajad leiutanud farmakoloogilise pakendi, mis on ette nähtud ühekordseks kasutamiseks. Preparaadid on ette nähtud ainult professionaalseks kasutamiseks!
 
MYO-FIX PROGRAMM 
 
 - Miimikakortsude terapeutilise mitte-invasiivse korrektsiooni programm.
 
Võimalus  miimikakortsudest vabanemiseks vältides botox-süste.
 
Võimalus pikendada läbiviidavate korrektsiooniprotseduuride mõju, nii protseduuride ajaks, kui ka pärast protseduuride lõppu, ning võimendada salongiprotseduuride efekti.
 
Võimalus saavutada naha noorendamise efekti kosmeetiliste protseduuride käigus.
 
Võimalus viia läbi invasiivsete ja mitte-invasiivsete korrigeerivate protseduuride kompleks koos kontuurplastika protseduuridega Restylane ja Meder Fix Anti-Rides.
 
Protseduur on mõeldud naistele ja ka meestele, kellel on näo miimikakortsudega ja muude ealiste muutustega seotud probleemid.
Seda protseduuri võivad sooritada esteetilise meditsiini tegevarstid ja professionaalsed kosmeetikud.
Myo- Fix Anti Rides kortsude korrektsiooni programm sisaldab kolme nahka ettevalmistavat etappi ja kolme nahaaluste miimikalihaste intensiivmõjutuse etappi.
Myo- Fix Anti Rides komplekt on ette nähtud viie professionaalse protseduuri läbiviimiseks.
 
 
1. Energeetiline puhastusprotseduur energeetilise puhastusemulsiooniga Demaquillante Energisant.
Puhastab ja värskendab näonahka, taastab vereringet ja stimuleerib rakkude rikastumist hapnikuga nahas ja miimikalihastes.
 
 
2. Sügavpuhastus - ensüümkoorimine ehk epidermise sarvkihi eemaldamine       kooriva ensüümmaski Peeling Enzymatique abil .
Biotehnoloogiliste arenduste tulemusel valminud ensüümkoorija koostisesse kuuluv bakteriaalne substraat soodustab naha sügavpuhastust, sobib nii tundlikule kui kahjustatud nahale.
 
 
3. Naha küllastamine antioksüdantse katalüütilise Lotion Catalytique näoveega.
Toote koostises olevad taimse päritoluga antioksüdandid soodustavad nahka kaitsvate sisereservide taaskäivitumist, ning valmistavad naha ette aktiivsete koostisainete omastamiseks.
 
 
4. Naha müorelaksatsioon. Fikseeriv kontsentraat Concentré Fixateur.
Peptiidide kõrge kontsentratsioon preparaadis pidurdab närviimpulsside edastamist miimikalihaste kudedes, kuid ei halva kortse tekitavate lihaste tööd täielikult, vaid vähendab efektiivselt lihaspinget mõjupiirkonnas. Tagajärjeks on miimikakortsude sügavuse vähenemine. Miimika jääb loomulikuks.
 
Märgatavalt siledam nahk ja kauakestev toime.
 
 
5. Oklusioon ja sügavniisutus. Fikseeriv mask-plaaster Masque-Patch Fixateur.
Mask on valmistatud venivast kangast, immutatud hüdrogeeliga. Hüdrogeeli mask avaldab sügavniisutavat toimet, tugevdab kollageeni sünteesi ning tagab fikseeriva kontsentraadi müorelaksatsiooni.
 
 
6. Kaitse ja toime kinnistamine. Pinguldav kreem Créme Lifting. 
Vuaal-karkassi efektiga kreem, mis kinnitab protseduuri tulemuse. Nahka pinguldav toime
 
avaldub kohe ja on kauakestev.
 
SAMA PÕHIMÕTTEGA TOIMUVAD NELI MUU ERIEFEKTIGA PROGRAMMID
( kosmeetik tutvustab ja konsulteerib) 
 
Komplektid  Meder Myo-Fix Anti Rides,  Eu-SEb,  Arma-Lift,   Lipo-Oval ja Hydra-Fill -programmid  on ette nähtud viie professionaalse hoolduse protseduuri läbiviimiseks.
Püsiva tulemuse ning kestva toime saavutamiseks soovitame igapäevaselt kasutada 
Mederi  kodutooteid ja miimiliste kortsude parandamiseks koncentraati Mf4. Sellepärast, et ainult koos protseduuride tulemusega toimub miimika aktiivsuse märkimisväärne langus, mille tagajärjel miimikakortsud silenevad, paraneb jume ning taastuvad näo loomulikud kontuurid. Naha loomulik kvaliteet ja rakuainevahetus paranevad.
 
Saavutatud efekti toetamiseks soovitame protseduuride kordamist 1 - 2 korda aastas.
 
 
 
Komplekt on ette nähtud viie professionaalse protseduuri läbiviimiseks