Laupäev, 21 Aprill 2018

Timexpert

TIMEXPERT C+
 
Vananemisvastane hooldus, mis taastab intensiivselt naha luminoossuse ja elujõu.
Tuima ja elutu naha puhul.
Pigmendilaikudega naha puhul, millel on puudus luminoossusest.
Lõtvunud nahale, mis on  sügavate kortsudega.
Nahale, mis on eriti eksponeeritud keskkonna agressioonile (saastatus, dehüdratisatsioon jne.)
Nahale, mis on hiljuti läbinud meditsiinilis-esteetllisi hooldusi (mikrodermoabrasioon, IPL, koorimine jt).
Nahale, mis vajab tõelist  “aastaaegade kuuri”
Nahale, millel on nähtavad vananemisilmingud
 
 
TIMEXPERT WHITE PROGRAMM HÜPERPIGMENTATSIOONI HOOLDUS. TAASTAB NÄO PERFEKTSUSE.
Hüperpigmentatsioon ilmneb siis, kui nahk toodab liigses koguses tumedat pigmenti melaniini, mis põhjustab naha pinnal soovimatute pruunide laikude, nt. tedretähtede, melasmide või vanadusega kaasnevate tumedamate laikude teket. Selliste pruunide laikude tekkepõhjus on liigne päevitamine (UV-kiirgus), rasedus või suukaudsetest antibiootikumidest, nahavigastused, mille on põhjustanud kas akne, põletused vms.
 
Ealistest muutustest tingitud laigud ja teised pigmentkahjustused võivad muutuda tumedamaks või veelgi selgemalt nähtavaks siis, kui nahk on eksponeeritud päikesele. Põhjuseks on taas melaniin, mis absorbeerib naha kaitsemiseks liigset ultraviolettkiirgust.
 
Probleemideta pigmentkahjustustega naha korral tumenevad hüperpigmenteerunud nahaosad veelgi. Päikesekaitsekreemide kasutamine peaks olema kõigile kohustuslik. Üksainus päev täis liigset päikest võib hiljem nõuda pikaajalist ravi. Hüperpigmentatsiooni hoolduste eesmärk on tumenenud nahapiirkondade ühtlustamine ülejäänud nahatooniga.
Selleks sobivad erinevad meetodid alates melaniini teket blokeerivatest kreemidest ja seerumitest, mida kombineeritakse paiksete ravimitega, kuni laserravini välja. Millist meetodit valida, sõltub täielikult igast konkreetsest juhtumist ja nahatüübi vajadustest.
 
Pigmenteerunud naha ravimiseks on palju erinevaid mooduseid.
Spetsiaalsete kreemide abil saab reguleerida melanotsüütide aktiivsust ja muuta olemasolevad pigmentkahjustused heledamaks ning loomulikult pakkuda nahale ka kaitset UV-kiirguse eest.
Lisaks on võimalik koorida naha pindmisi kihte, et kiirendada uue ja veatu naha teket. Efektiivset abi hüperpigmentatsiooni vastu pakuvad bakteriaalsed
koorimised, keemilised koorimised, mikrodermabrasiooon, laserravi jne.
 
 
TIMEXPERT LIFT
Pinguldava ja “lifting” toimega uusimate aktiivainetega hooldus modelleerib näovormid unikaalsel ja personaalsel moel, taastades näovaali ilu,  naha pinguldatuse, luminoossuse ja nooruslikkuse. Ennetab näokuju degradeerumist.
 
 
TIMEXPERT RIDES
Kosmeetiline hooldus, mis on inspireeritud mikrosüstidest, pakub  alternatiivi ilukirugriale või  vajadusel täiendab seda.
Unikaalne MicroDermoxine kompleks neutraliseerib naha pinged toimides sarnaselt Botox´ile ning kollageeni mikrofragmendid täidavad kortsud loomulikul moel, muutmata näo väljenduslikkust.
Hooldus toimib noorendavalt  näole tervikuna, eriti  miimilistele kortsudele, vähendades nende  pikkust  ja sügavust ning  parandades naha elastsust ja tugevust.
 
 
TIMEXPERT ALTERNATIIV MIKRSÜSTIDELE
Inspireeritud mikrosüstidest, neutraliseerides naha  mikropinged ja täites silmaümbruse piirkonna kortsud ja jooned.
Silmaümbrus on  nooruslikum ja säravam ning kortsud on taandunud, paranenud on naha elastsus,  tursed  ning tumedad ringid silmaümbruses kaovad.
 
 
TIMEXPERT RITUAALIST