Laupäev, 21 Aprill 2018

Püsimeik

Teenindaja Blanka
tel: 56257122
email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Soovite tellida efektse ja loomuliku kulmude püsimeigi (tattoo-meigi), mille kannab peale oma ala meister, töökas mikropigmentoloog ja andekas meigikunstnik? Või köidab Teid kergelt ja vabalt täidetud rikkalike huulte tattoo-meik, millega huuled on alati värsked (ei jää jälgi söömisest ega pokaalist rüüpamise järel) ning korralikult värvitud? Või on Teie valik silmade püsimeik, mis lubab Teil külastada basseini, tegelda spordiga, elada maksimaalselt aktiivselt, muretsemata valel ajal laiali valgumata tuši pärast? Uskuge, see ilu ja mugavus on Teist vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Püsimeik ehk tattoo-meik – see värviline huulte, kulmude ja laugude korrektsioon lubab praktiliselt nahka traumeerimata luua soovitud näojooned. Püsimeiki võib „kanda” ööpäev läbi, kasutamata või peaaegu kasutamata dekoratiivkosmeetikat. Seega on meie eesmärk teha Teie nägu veel kaunimaks, veel veetlevamaks, et Te igas olukorras, pereringis, sõbrannadega, kolleegidega, ja lõpuks, kahekesi armsa inimesega, oleksite vastupandamatu!

Püsimeik laseb Teil olla alati hoolitsetud ja stiilne: igas olukorras ja igal ajal.

Püsimeik on Teile hädavajalik, kui:
• Teil on loodusest päritud heledad ripsmed, kulmud ning huuled;
• Te olete aktiivne inimene, käite tihti ujulas, palju reisite või tegelete spordiga;
• Te olete väga hõivatud daam ning Teile on kallis iga säästetud minut;
• Te tahate parandada näo märgatavat asümmeetriat või ealisi muutusi;
• Teil on silmanägemine halvenenud ning enese meikimine pole kerge
• Te olete see, kes püüdleb täiuslikkuse poole ning tahab eluga sammu pidada!
Püsimeigi vastunäidustused:
• Kui Te põete AIDSi
• Kui Te põete hepatiiti
• Kui Te olete kiiritatud
• Kui Teil on südamehaigusi või südamestimulaator
• Kui Teil on halb verehüübivus
• Kui Te olete suhkruhaige
• Kui Teil on allergia medikamentide osas
• Kui Te olete rase või imetate last
• Kui Teil on soodumus sisemisele verejooksule
• Enne menstruatsiooni või selle ajal, sest olete tundlikum


Ärge unustage, et püsimeik ehk tattoo-meik – see on juveliirne ja ülitäpne töö. Püsimeiki tehakse pikaks ajaks, seepärast nõuab see meistrilt erilist tähelepanu kõikide detailide suhtes. Oma nägu võib usaldada ainult osavate käte ja hea maitsega spetsialistide hoolde, seepärast Blanka õppiski parimalt meistrilt ja treenib end regulaarselt, et olla parimate seas.

Läbiviidud protseduuri tulemuse säilitamine 1 kuni 5 aastat, sõltub Kliendi individuaalsest nahatüübist. Kohe peale protseduuri näeb kontuur välja tumedam. 4 kuni 5 päeva pärast näeb tulemus välja umbes 40-50% heledam. Kõik esialgsed visandid, täiendused, korrektsioonid viiakse nahale kui on olemas pigment ja see täpsustatakse Kliendiga. Üldjuhul on vaja teha korrektsioon kulmudele ja huultele umbes 4-6 nädala pärast ja silmadele 2-nädala pärast.
 
Et vältida ebameeldivaid tagajärgi peale protseduuri, peab Klient loobuma intensiivsest ultraviolettkiirgusest üheks kuuks (solaarium jne), päevitamisest kaheks nädalaks, saunast kaheks nädalaks, koorivast maskist, keemilistest kosmeetilistest protseduuridest, tugevast piilingust, külmetusest. Ravimi manustamine võib mõjutada protseduuri tulemusi ja jooniste tonaalsust.
 Enne tööd huultega, on Kliendil vajalik läbi viia herpese vastane ravikuur, tablette (Atsikloviir) võib saada oma raviarstilt. Peale protseduuri on vaja huuli (kui ka kulme ja silmalainerit) kreemitada spetsiaalse kreemiga, et vältida naha tugevat kuivust (Bepanthen Plus).
 Kui Klient väldib kindlaksmääratud soovitusi, võib see viia tulemusteni, mille eest linergist ei vastuta.
 

Huuled

Huulte püsimeik parendab nende värvi, vormi ja kontuuri. See aitab vabaneda ebasümmeetriast ning suurendab Teie huuli visuaalselt.
Ja mis peamine – Teil pole enam vaja kasutada huulepulka – kulutada raha selle ostmiseks, samuti võite täiesti rahumeeli süüa ning juua, kartmata huulevärvi maha hõõruda, jättes jäljed pokaalile.

Püsimeigi protseduuri käigus joonistatakse uus kontuur loomulikest piiridest ülespoole, aga vahemik joonistatud kontuuri ja Teie naturaalse huuleserva vahel toonitakse vastavalt huule loomulikule värvitoonile („varjutatakse“, nagu ütlevad spetsialistid). Varjutuse kontuuri värv valitakse individuaalselt.
Kulmud

Üks selle jumestusviisi ülesanne on, et kulmud näeksid välja ilusad ja maksimaalselt loomulikud.

Kulmude püsimeik sobib eriti hästi naistele, kelle kulmud on väga heledad või lihtsalt ei kasva, või nendele, kes soovivad muuta kulmude kuju oma maitse järgi. Kulmude püsimeigi puhul ei kasutata musta värvi, mis annab sinaka varjundi. Selle vältimiseks kasutatakse erinevatest toonidest kombineeritud värvi, mida valides arvestatakse asjaolu, et värvitoon muutub kohe pärast protseduuri. Seetõttu valitakse pooltooni võrra tumedam toon kliendile meeldivast värvitoonist.

Kulmude püsimeigi puhul peab arvesse võtma järgmisi faktoreid: kulmude kuju (loomulik joonis ei ole alati parim), asümmeetria (algselt on kulmud ebasümmeetrilised, spetsialisti ülesanne on teha nad maksimaalselt sümmeetrilisteks), tehnika valik (varjutatud või „karvakestega“, teine meetod on tavaliselt eelistatum).

 


Silmad

Silmade püsimeik võimaldab Teil unustada laialivalgunud tuši, millega iganes Te ka ei tegeleks ja kus iganes Te ka ei viibiks: basseinis, tänaval vihma käes jne. Peale selle on taoline jumestus väga sobiv naistele, kes kannavad prille – ei ole vaja raisata aega meikimisele. Laugude püsijumestusega näete Te alati välja võrratu ning tunnete end maksimaalselt mugavalt!

Silmade jumestuses, eriti kontuuride joonistamisel, on laialdaselt kasutusel kontrastsed, küllastunud toonid: must, tumepruun, tumelilla, tumeroheline, kahvatulilla.

Silmade jumestuses eristatakse tööd üla- ja alalauga. Juhul, kui tuuakse esile ülemise lau ripsmepiir, näivad Teie ripsmed kohevamad ning tänu sellele muutuvad silmad väljendusrikkamateks ja veetlevamateks. Selline jumestus sobib igale näole, sõltumata silmade kujust või lõikest. Alumise lau rõhutamiseks valitakse reeglite kohaselt maksimaalselt loomulik värv: helepruun, hall.

Loomulikult jälgib spetsialist, et ülemise ja alumise lau värv omavahel harmoneeruksid.

Rohkem pilte ja meistri tunnistused leiate www.blanka.ee või
Facebookis: Privileg day spa

 

 

 


Hinnakiri:
Püsimeik EUR
 Kulmud karvatehnikas või segatehnikas 200
Silmade ülemised laud, ripsmete vahede täitmine; lainer hajutusega 130-180
Silmade alumised laud, ripsmete vahede täitmine  90
Ülemiste laugude suitsumeik koos ripsmete vahede täitmisega või värviline hajutatud lainer 250
 Põsepuna 250
Huuled, kontuur koos täielikult värviga katmine  240
 Peanaha tattoo ehk trihhopigmentologia, sõltub töö mahukusest ja on tunnipõhine 150/h
Korrektsioon kuni 2 kuud pärast esimest protseduuri 50
Korrektsioon püsikliendile kuni 1,5 aastat esimesest protseduurist, et säilitada kaunis värv 120
Konsultatsioon kuni 15 min tasuta
 Püsimeigikoolitus  2500

Hinnad kehtivad vaid ettetellimisel.
Lisandub KM

Blanka Jaansalu 

Massöör, laserravi, linergist

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 562 57122

www.blanka.ee

FB: Blanka iluteenused
FB: Privileg day spa

 

 

Sertifikaadid ja tunnistused:
http://blanka.ee/about/

Rohkem pilte:
https://www.facebook.com/pg/Blanka-Iluteenused-215720045151619/photos/?tab=album&album_id=485514851505469


https://www.facebook.com/pg/Privileg-day-spa-890565741040249/photos/?tab=album&album_id=903027263127430

Avaldatud artiklid:

https://buduaar.ee/Article/Article/46680

http://naine24.postimees.ee/3854959/olulisemad-kuesimused-ja-vastused-puesimeigi-kohta

http://buduaar.ee/Article/article/pusimeik-tanapaeva-mugav-viis-olla-ilus-1

http://buduaar.ee/Article/article/soovid-endale-pusimeiki-siit-leiad-sooduskoodi

http://naine24.postimees.ee/2882139/kosmeetik-pole-olemas-odavat-ja-head-pusimeiki

http://eestinaine.ohtuleht.ee/677513/kas-ja-millal-lasta-teha-pusimeik

Avaldatud TV-s:
https://youtu.be/u-BvvcTme4c

https://youtu.be/z8FQ_v2hyww

https://www.youtube.com/watch?v=wAtj55M-gtY

https://www.youtube.com/watch?v=inrBFqk2z9M

https://www.youtube.com/watch?v=SwPhyBMTbWE